Casa / Fixed Inductors / IHTH1125KZEB4R7M5A
minImg
IHTH1125KZEB4R7M5A
Vishay Dale
Prodotto No:
IHTH1125KZEB4R7M5A
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 50A 1.82 MOHM TH
In magazzino : 55
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 52A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 50 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.125" Dia (28.58mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.82mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series IHTH-1125KZ-5A
Type -
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 11.36MHz