IHV150AAANA
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
IHV150AAANA
Descrizione:
RELAY CONTACTOR SPST 150A 12-24V
In magazzino : 11
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Coil Power -
Switching Voltage 900VDC - Max
Termination Style Stud, Wire Leads
Contact Rating (Current) 150 A
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance -
Product Status Active
Must Release Voltage 6 VDC
Contact Form SPST-NO (DM) (1 Form X)
Series IHV150
Operate Time 25 ms
Contact Material -
Mfr TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Coil Voltage 12 ~ 24VDC
Release Time 12 ms
Must Operate Voltage 9 VDC