IHV350AANFA
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
IHV350AANFA
Descrizione:
RELAY CONTACTOR SPST 350A 12V
In magazzino : 33
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Coil Power -
Switching Voltage 1800VDC - Max
Termination Style Screw Terminal, Quick Connect
Contact Rating (Current) 350 A
Product Status Active
Must Release Voltage 4 VDC
Contact Form SPST-NO (DM) (1 Form X)
Series IHV350
Coil Voltage 12VDC
Release Time 15 ms
Must Operate Voltage 10 VDC