IL-AG5-14S-D3C1-A
JAE Electronics
Prodotto No:
IL-AG5-14S-D3C1-A
Produttore:
JAE Electronics
Descrizione:
CONN RCPT HSG 14POS 2.50MM
In magazzino : 1196
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Green
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.118" (3.00mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series IL-AG5
Note Contacts Not Included
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.098" (2.50mm)