IL-G-12S-S3C2-SA
JAE Electronics
Prodotto No:
IL-G-12S-S3C2-SA
Descrizione:
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Color Brown
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series IL-G
Note Contacts Not Included
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.098" (2.50mm)