IL300-DEFG-X001
Vishay Semiconductor Opto Division
Prodotto No:
IL300-DEFG-X001
Pacchetto:
8-DIP
Descrizione:
OPTOISO 5.3KV PHVOLT 8DIP
In magazzino : 1614
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Current Transfer Ratio (Max) -
Input Type DC
Rise / Fall Time (Typ) 1µs, 1µs
Output Type Photovoltaic, Linearized
Voltage - Isolation 5300Vrms
Mounting Type Through Hole
Voltage - Output (Max) 500mV
Product Status Active
Supplier Device Package 8-DIP
Series -
Current Transfer Ratio (Min) -
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Number of Channels 1
Mfr Vishay Semiconductor Opto Division
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.25V
Package Tube
Current - Output / Channel 70µA (Typ)
Vce Saturation (Max) -
Turn On / Turn Off Time (Typ) -
Current - DC Forward (If) (Max) 60 mA