IMB30-15BPPVC0S
SICK, Inc.
Prodotto No:
IMB30-15BPPVC0S
Descrizione:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TA)
Ingress Protection IP68, IP69K
Termination Style Connector
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type PNP-NC/NO, 4-Wire
Response Frequency 500Hz
Shielding Shielded
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V