IMLT254H-L6L
Panduit Corp
Prodotto No:
IMLT254H-L6L
Descrizione:
CBL TIE LOCKING NAT 200LB 2.750'
Guida per l'utente
Tensile Strength 200 lbs (90.72 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Stainless Steel 316
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Shelf Life -
Length - Actual 2.750' (838.20mm)
Package Bulk
Width 0.310" (7.87mm)
Length - Approximate 33"
Bundle Diameter 10.00" (254.00mm)