IMLT254S-C
Panduit Corp
Prodotto No:
IMLT254S-C
Descrizione:
CBL TIE LOCKING NAT 125LB 2.750'
Guida per l'utente
Tensile Strength 125 lbs (56.70 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Stainless Steel 304
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Shelf Life -
Length - Actual 2.750' (838.20mm)
Package Bulk
Width 0.180" (4.57mm)
Length - Approximate 33"
Bundle Diameter 10.00" (254.00mm)