IMSA-13065S-2-24Y501
IRISO USA Inc.
Prodotto No:
IMSA-13065S-2-24Y501
Descrizione:
CONN RCPT HSG 24POS 2.00MM
In magazzino : 844
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Number of Rows 2
Number of Positions 24
Color Black
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.098" (2.50mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Locking Ramp
Product Status Active
Insulation Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series 13065S
Note Contacts Not Included
Mfr IRISO USA Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)