Casa / RF Antennas / IN24-5-RA-RTNC
minImg
IN24-5-RA-RTNC
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
IN24-5-RA-RTNC
Descrizione:
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-TNC
Guida per l'utente
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.485GHz
Ingress Protection -
Termination RP-TNC
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 8.071" (205.00mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard WiFi
VSWR 1.5
Series -
Antenna Type Whip, Tilt
Frequency (Center/Band) 2.4GHz
Power - Max 10 W
Gain 5.5dBi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)