Casa / RF Antennas / IN24-5RD-RSMA
minImg
IN24-5RD-RSMA
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
IN24-5RD-RSMA
Descrizione:
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
In magazzino : 59
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.485GHz
Ingress Protection -
Termination RP-SMA Male
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 8.071" (205.00mm)
Product Status Active
RF Family/Standard WiFi
VSWR 1.5
Series Rubber Duck
Antenna Type Whip, Tilt
Frequency (Center/Band) 2.4GHz
Power - Max 10 W
Gain 5.5dBi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)