INA300AIDGSR
Texas Instruments
Prodotto No:
INA300AIDGSR
Pacchetto:
10-VSSOP
Descrizione:
IC CURRENT SENSE 10VSSOP
In magazzino : 4858
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Output -
Sensing Method High/Low-Side
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 10-VSSOP
Series -
Function Current Sense
Accuracy -
Package / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mfr Texas Instruments
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Input 2.7V ~ 5.5V