INA326EA/250G4
Texas Instruments
Prodotto No:
INA326EA/250G4
Produttore:
Texas Instruments
Pacchetto:
8-VSSOP
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP
Guida per l'utente
Voltage - Supply Span (Max) 5.5 V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output Type Rail-to-Rail
-3db Bandwidth 1 kHz
Slew Rate -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 2.4mA
Current - Input Bias 200 pA
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package 8-VSSOP
Voltage - Input Offset 20 µV
Series -
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Supply Span (Min) 2.7 V
Mfr Texas Instruments
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Amplifier Type Instrumentation
Current - Output / Channel 25 mA