INA327EA/250
Texas Instruments
Prodotto No:
INA327EA/250
Pacchetto:
10-VSSOP
Descrizione:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 10VSSOP
In magazzino : 657
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Supply Span (Max) 5.5 V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output Type Rail-to-Rail
-3db Bandwidth 1 kHz
Slew Rate -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 2.4mA
Current - Input Bias 200 pA
Product Status Active
Supplier Device Package 10-VSSOP
Voltage - Input Offset 20 µV
Series -
Package / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Supply Span (Min) 2.7 V
Mfr Texas Instruments
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Amplifier Type Instrumentation
Current - Output / Channel 25 mA