IRM-02-12S
MEAN WELL USA Inc.
Prodotto No:
IRM-02-12S
Produttore:
MEAN WELL USA Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 12V 2W
In magazzino : 2714
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CB, CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.33" L x 0.87" W x 0.63" H (33.7mm x 22.2mm x 16.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 167mA
Number of Outputs 1
Series IRM-02 (2W)
Power (Watts) 2 W
Type Enclosed
Line Regulation ±0.5%
Package / Case 24-SMD Module, 14 Leads
Efficiency 74%
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features Universal Input
Load Regulation ±0.5%
Package Tube
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC