IS175A5R0KE
Ohmite
Prodotto No:
IS175A5R0KE
Descrizione:
RES BRAKE BLEEDER 5 OHM 10% 175W
Applications Heatsinkable
Tolerance ±10%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Resistance 5 Ohms
Series IS
Power (Watts) 175W