IS175B10RKE
Ohmite
Prodotto No:
IS175B10RKE
Descrizione:
RES BRAKE BLEEDER 10OHM 10% 175W
Applications Heatsinkable
Tolerance ±10%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Resistance 10 Ohms
Series IS
Power (Watts) 175W