IS175B50RKE
Ohmite
Prodotto No:
IS175B50RKE
Descrizione:
175 W 50 OHMS 10%
Applications Heatsinkable
Tolerance ±10%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Resistance 50 Ohms
Series IS
Power (Watts) 175W