IS175C250RKE
Ohmite
Prodotto No:
IS175C250RKE
Descrizione:
175 W 250 OHMS 10%
Applications Heatsinkable
Tolerance ±10%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Resistance 250 Ohms
Series IS
Power (Watts) 175W