IS200C75RKE
Ohmite
Prodotto No:
IS200C75RKE
Descrizione:
200 W 75 OHMS 10%
Applications Heatsinkable
Tolerance ±10%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Resistance 75 Ohms
Series IS
Power (Watts) 200W