IS250B24RKE
Ohmite
Prodotto No:
IS250B24RKE
Descrizione:
250 W 24 OHMS 10%
Applications Heatsinkable
Tolerance ±10%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Resistance 24 Ohms
Series IS
Power (Watts) 250W