IS270B6R0KE
Ohmite
Prodotto No:
IS270B6R0KE
Produttore:
Ohmite
Descrizione:
270 W 6 OHMS 10%
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Composition Thick Film
Applications Heatsinkable
Tolerance ±10%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Resistance 6 Ohms
Series IS
Power (Watts) 270W