Casa / Memory / IS42S16400J-6TL
minImg
IS42S16400J-6TL
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS42S16400J-6TL
Pacchetto:
54-TSOP II
Descrizione:
IC DRAM 64MBIT PAR 54TSOP II
In magazzino : 24897
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 166 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 4M x 16
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 54-TSOP II
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 5.4 ns
Memory Size 64Mbit
Package / Case 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V