Casa / Memory / IS42S32400E-6TL-TR
minImg
IS42S32400E-6TL-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS42S32400E-6TL-TR
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 166 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Size 128Mbit
Package / Case 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V