Casa / Memory / IS42S32400E-7TLI-TR
minImg
IS42S32400E-7TLI-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS42S32400E-7TLI-TR
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 143 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Size 128Mbit
Package / Case 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V