Casa / Memory / IS43DR86400E-25DBL-TR
minImg
IS43DR86400E-25DBL-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS43DR86400E-25DBL-TR
Pacchetto:
60-TWBGA (8x10.5)
Descrizione:
512M, 1.8V, DDR2, 64Mx8, 400Mhz
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 400 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TC)
Memory Interface SSTL_18
Memory Organization 64M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 60-TWBGA (8x10.5)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 15ns
Access Time 400 ps
Memory Size 512Mbit
Package / Case 60-TFBGA
Technology SDRAM - DDR2
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V