Casa / Memory / IS43R83200B-5TL-TR
minImg
IS43R83200B-5TL-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS43R83200B-5TL-TR
Pacchetto:
66-TSOP II
Descrizione:
IC DRAM 256MBIT PAR 66TSOP II
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 32M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 66-TSOP II
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 15ns
Access Time 700 ps
Memory Size 256Mbit
Package / Case 66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM - DDR
Voltage - Supply 2.3V ~ 2.7V