Casa / Memory / IS43R83200D-5TL-TR
minImg
IS43R83200D-5TL-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS43R83200D-5TL-TR
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Memory Size 256Mbit
Package / Case 66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM - DDR
Voltage - Supply 2.3V ~ 2.7V