Casa / Memory / IS49NLC96400-25BI
minImg
IS49NLC96400-25BI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS49NLC96400-25BI
Pacchetto:
144-FCBGA (11x18.5)
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 400 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 64M x 9
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 144-FCBGA (11x18.5)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 20 ns
Memory Size 576Mbit
Package / Case 144-TFBGA
Technology RLDRAM 2
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V