Casa / Memory / IS61DDB21M36-275M3
minImg
IS61DDB21M36-275M3
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS61DDB21M36-275M3
Pacchetto:
165-LFBGA (13x15)
Descrizione:
IC SRAM 36MBIT PAR 165LFBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 275 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 1M x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-LFBGA (13x15)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 36Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Synchronous, DDR II
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V