Casa / Memory / IS61DDPB251236A-400M3L
minImg
IS61DDPB251236A-400M3L
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS61DDPB251236A-400M3L
Descrizione:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165LFBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 400 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 512K x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 18Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Synchronous, DDR IIP
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V