Casa / Memory / IS61LPS25672A-250B1
minImg
IS61LPS25672A-250B1
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS61LPS25672A-250B1
Pacchetto:
209-LFBGA (14x22)
Descrizione:
IC SRAM 18MBIT PAR 209LFBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 250 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 256K x 72
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 209-LFBGA (14x22)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 2.6 ns
Memory Size 18Mbit
Package / Case 209-BGA
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V