Casa / Memory / IS61NLP12836EC-200B3LI
minImg
IS61NLP12836EC-200B3LI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS61NLP12836EC-200B3LI
Descrizione:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 165TFBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 128K x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Access Time 3.1 ns
Memory Size 4.5Mbit
Package / Case 165-TBGA
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V