Casa / Memory / IS61NVP102418-200B3I
minImg
IS61NVP102418-200B3I
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS61NVP102418-200B3I
Descrizione:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 1M x 18
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Access Time 3.1 ns
Memory Size 18Mbit
Package / Case 165-TBGA
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V