Casa / Memory / IS61QDB22M18A-250M3LI
minImg
IS61QDB22M18A-250M3LI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS61QDB22M18A-250M3LI
Pacchetto:
165-LFBGA (15x17)
Descrizione:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165LFBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 250 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 2M x 18
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-LFBGA (15x17)
Access Time 8.4 ns
Memory Size 36Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Synchronous, QUAD
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V