Casa / Memory / IS61VPS102418A-250B3I-TR
minImg
IS61VPS102418A-250B3I-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS61VPS102418A-250B3I-TR
Pacchetto:
165-TFBGA (13x15)
Descrizione:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 250 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 1M x 18
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-TFBGA (13x15)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 2.6 ns
Memory Size 18Mbit
Package / Case 165-TBGA
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V