Casa / Memory / IS61VPS25618A-200B3I-TR
minImg
IS61VPS25618A-200B3I-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS61VPS25618A-200B3I-TR
Pacchetto:
165-TFBGA (13x15)
Descrizione:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 165TFBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 256K x 18
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-TFBGA (13x15)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 3.1 ns
Memory Size 4.5Mbit
Package / Case 165-TBGA
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V