Casa / Memory / IS61VPS51236A-250B3-TR
minImg
IS61VPS51236A-250B3-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS61VPS51236A-250B3-TR
Pacchetto:
165-PBGA (13x15)
Descrizione:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165PBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 250 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 512K x 36
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-PBGA (13x15)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 2.6 ns
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V