Casa / Memory / IS62C5128BL-45QLI
minImg
IS62C5128BL-45QLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS62C5128BL-45QLI
Pacchetto:
32-SOP
Descrizione:
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32SOP
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 512K x 8
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 32-SOP
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 45ns
Access Time 45 ns
Memory Size 4Mbit
Package / Case 32-SOIC (0.445", 11.30mm Width)
Technology SRAM - Asynchronous
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V