Casa / Memory / IS66WVH8M8BLL-100B1LI-TR
minImg
IS66WVH8M8BLL-100B1LI-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS66WVH8M8BLL-100B1LI-TR
Descrizione:
IC PSRAM 64MBIT PAR 24TFBGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 100 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 8M x 8
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 40ns
Access Time 40 ns
Memory Size 64Mbit
Package / Case 24-TBGA
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V