Casa / Memory / IS66WVO16M8DBLL-133BLI
minImg
IS66WVO16M8DBLL-133BLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS66WVO16M8DBLL-133BLI
Pacchetto:
24-TFBGA (6x8)
In magazzino : 86
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 133 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI - Octal I/O
Memory Organization 16M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 24-TFBGA (6x8)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 37.5ns
Memory Size 128Mbit
Package / Case 24-TBGA
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V