Casa / Memory / IS66WVS1M8ALL-104NLI
minImg
IS66WVS1M8ALL-104NLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS66WVS1M8ALL-104NLI
Pacchetto:
8-SOIC
Descrizione:
IC PSRAM 8MBIT SPI QPI 8SOIC
In magazzino : 420
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 104 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI, QPI
Memory Organization 1M x 8
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 7 ns
Memory Size 8Mbit
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 1.65V ~ 1.95V