Casa / Memory / IS66WVS2M8BLL-104NLI-TR
minImg
IS66WVS2M8BLL-104NLI-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Prodotto No:
IS66WVS2M8BLL-104NLI-TR
Pacchetto:
8-SOIC
Descrizione:
16Mb, SerialRAM, 2.7V-3.6V, 104M
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 104 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI, QPI
Memory Organization 2M x 8
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 7 ns
Memory Size 16Mbit
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V