Casa / DC DC Converters / ISA48015A050V-001-R
minImg
ISA48015A050V-001-R
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
ISA48015A050V-001-R
Descrizione:
DC DC CONVERTER 5V 75W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.30" L x 0.90" W x 0.50" H (33.0mm x 22.9mm x 12.7mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Sixteenth Brick
Current - Output (Max) 15A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series ISA (83W)
Power (Watts) 75 W
Type Isolated Module
Package / Case Sixteenth Brick
Efficiency 90%