Intersil
Prodotto No:
ISL22429WFU10Z
Produttore:
Pacchetto:
10-MSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
DIGIPOT, 2 FUNC, 128 PSTN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
94
$3.059
$287.546
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Configuration | Potentiometer |
| Temperature Coefficient (Typ) | ±50ppm/°C |
| Number of Taps | 128 |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Series | XDCP™ |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Intersil |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Features | - |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | 70 |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Taper | Linear |
| Interface | SPI |