Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL28148FHZ-T7A
Produttore:
Pacchetto:
6-SOT
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 6SOT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.7645
$2.7645
10
$2.4871
$24.871
25
$2.3465
$58.6625
100
$1.99918
$199.918
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 13 MHz |
| Slew Rate | 4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 4.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 900µA |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 6-SOT |
| Voltage - Input Offset | 2.3 mV |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.4 V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 75 mA |
| Base Product Number | ISL28148 |