Intersil
Prodotto No:
ISL6232CAZA-T
Produttore:
Pacchetto:
28-SSOP/QSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
DUAL SWITCHING CONTROLLER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
79
$3.648
$288.192
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| Applications | Power Supply Controller |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1 µA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 28-SSOP/QSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 5.5V ~ 25V |
| Mfr | Intersil |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | ISL6232 |