Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL8130EVAL3Z
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOARD EVAL FOR ISL8130
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$58.425
$58.425
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Main Purpose | DC/DC, Step Up or Down |
| Current - Output | 2A |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Regulator Topology | Boost, Buck, Flyback |
| Frequency - Switching | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 10V |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Utilized IC / Part | ISL8130 |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 5.6V ~ 16V |
| Base Product Number | ISL8130 |