Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL81334IAZ
Produttore:
Pacchetto:
28-SSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 28SSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 35 mV |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 20Mbps |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232, RS422, RS485 |
| Base Product Number | ISL81334 |